Baza szkoły

Po modernizacji wszystkie obiekty w szkole są nowoczesne i dostosowane do potrzeb.

Korytarz szkolny

Korytarze są przestronne i kolorowe. Na parterze znajdują się szafki dla uczniów klas I - III zaś na piętrze dla klas V-VIII, w których dzieci przechowują wierzchnie ubrania i obuwie. Bezpieczeństwu dzieci sprzyja zamontowany monitoring.

Sale lekcyjne

W szkole znajdują się na parterze 3 odnowione i kolorowe sale grup przedszkolnych, na piętrze 3 sale, w których uczą się dzieci z klas I-III oraz 5 sal do nauki poszczególnych przedmiotów – wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, laptopy, rzutniki i podwieszane ekrany.

Pracownia komputerowa

Posiada 19 stanowisk uczniowskich połączonych w sieć, drukarki, skanery, tablicę interaktywną, systemy testowania „Testico”, wizualizer. Od 2012r dysponujemy „pracownią mobilną” wyposażoną w 16 laptopów, z których uczniowie mogą korzystać na  wszystkich lekcjach w każdej klasie, W całej szkole jest dostęp do Internetu dzięki zainstalowaniu Internetu bezprzewodowego.

Świetlica szkolna

Urządzona w obszernej, jasnej i przestronnej sali. Wyposażona w nowe meble, sprzęt audiowizualny, nowoczesne pomoce dydaktyczne i materiały plastyczne umożliwiające prowadzenie interesujących zajęć.

Biblioteka

Biblioteka składa się z wypożyczalni, gdzie wypożycza się książki. Wypożyczalnia jest systematycznie wzbogacana o nowy księgozbiór uwzględniający potrzeby czytelników.

Kuchnia i jadalnia

Dysponujemy nowoczesną, spełniającą europejskie standardy doskonale wyposażoną w sprzęty i urządzenia AGD kuchnię, w której przygotowywane są domowe, smaczne posiłki spożywane w słonecznej, ozdobionej ściennymi ilustracjami jadalni.

Sala gimnastyczna

Pełnowymiarowa sala wyposażona w sprzęt i przybory sportowe stwarza warunki do gier zespołowych i rozwoju sprawności fizycznej uczniów naszej szkoły.

Pomieszczenia administracyjne

Nowocześnie urządzony sekretariat, gabinet dyrektora i pokój intendentki. W szkole znajduje się również archiwum oraz pomieszczenie dla obsługi.

Boisko szkolne

Od 1 września 2018r posiadamy nowoczesne wielofunkcyjne boisko umożliwiające rozwijanie umiejętności gier zespołowych, gry w tenisa jak i pozwlajace uprawiać wiele dyscyplin lekkoatletycznych.

„Zielona klasa”

Jako jedna z nielicznych szkół posiadamy „zieloną klasę”, gdzie w okresie wiosenno-letnim uczniowie zdobywają wiedzę na świeżym powietrzu.

Otoczenie szkoły

Jest przyjazne i bezpieczne. Teren wokół szkoły jest ogrodzony nowym płotem z przesuwną bramą i monitorowany.  Przy wjeździe do placówki  znajdują się miejsca parkingowe dla rodziców oraz nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych, wykonany z uwzględnieniem najwyższych norm i standardów bezpieczeństwa a także siłownia zewnętrzna.