"Most Pokoleń"

Szkolne Koło Wolontariatu bierze udział w projekcie "Most Pokoleń". W ramach tego projektu szkoły opiekują się wskazaną przez koordynatora osobą (wykonują kartki okolicznościowe, przed świętami składają życzenia, wręczają drobne prezenty, rozmawiają). Nasze koło opiekuje się panią Stefanią, która przebywa w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w szpitalu na ul. Bema. W poniedziałek 30.03.2026 dwie wolontariuszki z klasy siódmej -Amelka Denko i Ania Ślipko wraz z opiekunem koła odwiedziły panią Stefanię oraz jej współlokatorki- panią Felicję i panią Basię. Wręczyły stroik, słodkie prezenty oraz przepiękne kartki wielkanocne wykonane przez uczniów na lekcjach plastyki. Najwspanialszą zapłatą była radość i wzruszenie obdarowanych pań. W szlachetną misję włączyły się również mamy wolontariuszek- za co serdecznie dziękujemy.

NA GÓRĘ