Czwórka dzieci z naszej szkoły wzięła udział w gminnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Julia Strama i Anastazja Kościelna zakwalifikowały się do kolejnego etapu konkursu – serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
Brawa należą się również Neli Walid i Antoniemu Gizie za udział oraz ogromny wkład pracy w przygotowania do konkursu. Jesteśmy z Was bardzo dumni!