Nasi uczniowie wzięli udział w 2. Edycji Międzypokoleniowego Konkursu Pięknego Czytania i Recytacji pt. „Wiosna słowem malowana” organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Lubinie. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, ponieważ do konkursu przystąpiło 59 uczestników, którzy zaprezentowali wybrane utwory literackie. Jury oceniło 56 występów w 24 kategoriach.
30 marca odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród dla laureatów, wśród których znalazły się również nasze uczennice: Zuzanna Koza. z kl. VI - III miejsce oraz Magdalena Tyndyk. z kl. III – wyróżnienie.
Wszystkim naszym uczniom bardzo dziękujemy za wspaniałe przygotowanie, zaangażowanie, odwagę oraz aktywny udział w konkursie.
Gratulujemy!