4 KWIETNIA | 16:30–18:00 | SALA GIMNASTYCZNA
Szanowni Państwo!
Bezpieczeństwo emocjonalne naszych uczniów jest dla nas priorytetem. Jako szkoła stale monitorujemy zjawisko hejtu i podejmujemy konkretne kroki, aby je eliminować. Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie w ramach projektu "Siła mentalna kontra hejt: odwaga, empatia, odporność" .
Warsztaty mają charakter praktyczny. Nie będziemy tylko teoretyzować - skupimy się na konkretnych narzędziach, które pomogą Państwu w codziennych relacjach z dziećmi.
Podczas spotkania dowiesz się:
Ważne, abyśmy jako Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie wspólnie pracowali nad świadomością dotyczącą tego krzywdzącego zjawiska.
Wspólnie możemy ustrzec nasze dzieci przed niszczącymi konsekwencjami hejtu, które dotykają nie tylko ofiary, ale też grupy rówieśnicze i rodziny. Razem możemy chronić wszystkich przed tymi skutkami.
Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa obecność. Do zobaczenia!