SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU PROSI O WSPARCIE!

 
Ruszamy ze zbiórką dla 33 wychowanków z Domu Dziecka w Lubsku. ❤️ Każdy gest ma znaczenie!
Szczegóły i lista potrzebnych rzeczy na plakacie. 
Zbiórka trwa do 8 maja!
Dary przynosimy do: Barbary Przybylskiej lub Marty Orligóry.
Dziękujemy za każdą pomoc!

 

NA GÓRĘ