Klasa

VIII

SZKOŁA PODSTAWOWA im. Marii Konopnickiej

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 historia mgr Monika Kowalczyk
08:35 - 09:20 wych. fiz. mgr Krzysztof Kotlarski sala gimnastyczna
09:30 - 10:15 matematyka Małgorzata Zapiór
10:25 - 11:10 j. polski mgr Małgorzata Szeliga
11:25 - 12:10 wos mgr Mateusz Marciniak
12:25 - 13:10 j.angielski mgr Yaroslav Turyk
12:25 - 13:10 informatyka mgr Adrianna Rataj 108
13:20 - 12:05 wdż mgr Barbara Cichosz
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 geografia mgr Aldona Maziarz
08:35 - 09:20 j. polski mgr Małgorzata Szeliga
09:30 - 10:15 matematyka Małgorzata Zapiór
10:25 - 11:10 biologia mgr Danuta Dąbrowska-Szewczyk
11:25 - 12:10 chemia mgr Małgorzata Krac
12:25 - 13:10 j. niemiecki mgr Karolina Mucha
12:25 - 13:10 j.angielski mgr Yaroslav Turyk
13:20 - 14:05 j.angielski mgr Yaroslav Turyk
13:20 - 14:05 j. niemiecki mgr Karolina Mucha
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 wych. fiz. mgr Krzysztof Kotlarski sala gimnastyczna
08:35 - 09:20 informatyka mgr Adrianna Rataj 108
08:35 - 09:20 j.angielski mgr Yaroslav Turyk
09:30 - 10:15 historia mgr Monika Kowalczyk
10:25 - 11:10 matematyka Małgorzata Zapiór
11:25 - 12:10 matematyka Małgorzata Zapiór
12:25 - 13:10 j. polski mgr Małgorzata Szeliga
13:20 - 14:05 j. polski mgr Małgorzata Szeliga
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 matematyka Małgorzata Zapiór
08:35 - 09:20 j.angielski mgr Yaroslav Turyk
08:35 - 09:20 j. niemiecki mgr Karolina Mucha
09:30 - 10:15 j.angielski mgr Yaroslav Turyk
09:30 - 10:15 j. niemiecki mgr Karolina Mucha
10:25 - 11:10 ed.dla bezp. mgr Krzysztof Kotlarski
11:25 - 12:10 chemia mgr Małgorzata Krac
12:25 - 13:10 religia mgr Małgorzata Sobczyk
13:20 - 13:05 fizyka mgr Piotr Leśniewski
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 j. polski mgr Małgorzata Szeliga
08:35 - 09:20 wos mgr Mateusz Marciniak
09:30 - 10:15 godz. z wych. mgr Małgorzata Szeliga
10:25 - 11:10 fizyka mgr Piotr Leśniewski
11:20 - 12:10 wych. fiz. mgr Krzysztof Kotlarski sala gimnastyczna
12:25 - 13:10 wych. fiz. mgr Krzysztof Kotlarski sala gimnastyczna
13:20 - 14:05 religia mgr Małgorzata Sobczyk