Aktualności

22 czerwca 2017 23:18 | Aktualności

DZIEŃ MAMAY I TATY KL.II B i III A

Tradycją naszej szkoły stały się  uroczyste obchody Dnia Mamy i Taty. Podobnie było w tym roku. 14 czerwca dzieci wystąpiły na scenie z serdecznymi życzeniami. W przygotowaniach do obchodów święta uczestniczyli uczniowie klas: II B, III A, ze swoimi wychowawczyniami;  mgr Patrycją Mroczka oraz mgr Danutą Dąbrowską- Szewczyk .
Dzieci szybko nauczyły się swoich wierszyków oraz tekstów piosenek. Chętnie uczestniczyły w próbach wykazując dużo zapału, zaangażowania, wzajemnie siebie motywując do pracy. 14 czerwca o godzinie 10.00 w pięknych strojach, w odświętnie udekorowanej sali zrobiły na Rodzicach wielkie wrażenie. Wszystko udało się znakomicie!!!
Występ taneczny małych artystów, zadeklamowane wierszyki i wyśpiewane z serca piosenki wywołały u niektórych Rodziców łzy autentycznego wzruszenia. Zrobione z miłością i ujmującą prostotą upominki z życzeniami, oraz szczery uścisk ukochanych Mam i Tatusiów  były wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają, i że są najlepsi na całym świecie.
Dla naszych dzieci impreza ta była znakomitą okazją, aby zaprezentować się ze swej jak najlepszej strony oraz pochwalić swym talentem plastycznym, muzycznym, tanecznym i recytatorskim. Dla nich było to przeżycie dzięki któremu poczuły się ważne, zdolne i mogły być z siebie dumne.
Te krótkie chwile spędzone w sali gimnastycznej z pewnością na długo pozostaną w pamięci zarówno Rodziców; szczęśliwych, promieniujących, odświętnych i dumnych ze swych pociech oraz tych najmłodszych, których trud, zaangażowanie i pokłady ogromnej miłości jakie włożyły w przygotowanie uroczystości zostały tak miło i szczerze przyjęte. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Przeczytano: 556 razy. Wydrukuj|Do góry