Aktualności

06 grudnia 2017 22:13 | Aktualności

Mikołajki klasy V, VI, VII w kręgielni

W dzień mikołajkowych wrażeń klasy V, VI i VII pod opieką swoich wychowawców wybrały się do Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie na kręgielnię. Mikołaj zadbał o to, aby ten czas był dla dzieci niezwykle atrakcyjny. Dlatego po dotarciu na miejsce mogliśmy korzystać z całego tego miejsca, bez żadnych ograniczeń.

Mimo dostępu do różnych urządzeń, największą popularnością cieszyły się same kręgle. Tutaj odbyła się zacięta rywalizacja pomiędzy drużynami klasowymi.  Niektórzy grali znakomicie. Rzuty kulą opanowali do perfekcji i  w małym odstępie czasowym zgromadzili ogromną ilość punktów, zostawiając innych w tyle. Jednak wspaniała postawa pozostałych i wzajemna grupowa mobilizacja sprzyjała  nadrabianiu strat.

W przerwie między rozgrywkami uczniowie bawili się jeszcze innymi grami: bilard, cymbergaj, mierzyli swoją siłę boksując rękawicę i celowali do kosza. Inni spędzali czas na rozmowie zacieśniając więzi rówieśnicze, a pozostali konsumowali słodkości otrzymane od Mikołaja. Paczki mikołajkowe, wypchane po brzegi słodkościami i innymi niespodziankami, otrzymaliśmy rano przed wyjazdem. Były one ekscytującym dopełnieniem sportowych przyjemności.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Dyrektor i Radzie Rodziców, które w porozumieniu z Mikołajem dostarczyły wielu radości i sympatycznych wrażeń naszym uczniom.

I chcemy powiedzieć, że

Nasza Rada Rodziców jest wyjątkowa

nawet do współpracy z Mikołajem gotowa.

Bardzo jej za to DZIĘKUJEMY.

I takich działań gratulujemy!

Przeczytano: 534 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: