Aktualności

11 lutego 2018 17:34 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 08 lutego 2018 roku o godzinie 9:00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

Dzieci ze szkoły podstawowej w Krzeczynie Wielkim z tej okazji  pod kierunkiem swoich wychowawców Jadwigi Demczuk i Ewy Zientek przygotowały piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Bacie i Dziadkowie oraz Pani Dyrektor Elżbieta Młynek. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z oddziału i punktu przedszkolnego przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno - muzycznego goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na koniec tego wyjątkowego występu głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła życzenia Dziadkom oraz pochwaliła dzieci za przepiękne wystąpienie. Dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki- korale dla babć i zestaw majsterkowicza dla dziadków. 

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniach Pani Dorocie Tabin oraz rodzicom, którzy zaangażowali się w  organizację tego wyjątkowego święta.

Przeczytano: 452 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: