Aktualności

12 listopada 2020 22:19 | Aktualności

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

Rozkład SP Krzeczyn Wielki  
Przystanki Godz.
Lubin Zajezdnia PKS 6.50
Chróstnik 7.00
Krzeczyn Boznańskiej 7.05
Gorzyca 7.20
Krzeczyn Wielki Szkoła 7.30
   
   
Powrót      
Przystanki Godz.
Zajezdnia PKS 12.10
Dworzec PKS 12.15
Krzeczyn Wielki szkoła 12.30
Gorzyca 12.40
Krzeczy Boznańskiej 12.55
Chróstnik  13.05

Przeczytano: 165 razy. Wydrukuj|Do góry